ОФІЦІЙНА РЕЄСТРАЦІЯ В AVON


Раді вітати вас! Сьогодні ми надамо вам всі можливості співпраці з найбільш відомою і популярною косметичною компанією! І зараз ви дізнаєтеся про подробиці реєстрації в Avon Україна.

Стань представником Avon!

Реєстрація в компанії Ейвон — це отримання вами особистого рахунку представника. Маючи його, ви отримуєте можливість купувати високоякісну продукцію Avon зі знижками від 15% до 30%! Володіючи рахунком представника Avon, вам стануть доступні внутрішні розпродажі компанії — а це приємний спосіб заощадити сімейний бюджет, а також отримати значний додатковий дохід!

ПРОГРАМА РОЗВИТКУ НОВИХ ПРЕДСТАВНИКІВ

При реєстрації в компанії AVON Ви маєте можливість брати участь в програмі розвитку нових представників. Для отримання подарунків Ви повинні виконувати умови в кожній з 5 кампаній. Розміщуючи замовлення на суму Вашого рівня, вже в наступній кампанії Ви отримуєте подарунок на вибір!


Всі вигоди і переваги представника компанії AVON:

 ОНЛАЙН РЕЄСТРАЦІЯ В КОМПАНІЇ ЕЙВОН УКРАЇНА ВІДБУВАЄТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО!

ЗНИЖКА ДО 30% ВІД ЦІН КАТАЛОГА!

РІЗНОМАНІТНІ СЮРПРИЗИ І ПОДАРУНКИ В КОЖНОМУ ВАШОМУ ЗАМОВЛЕННЯ!

ОПЛАТА ТОВАРУ ЗАВЖДИ ТІЛЬКИ ПІСЛЯ ТОГО, ЯК ВИ ЙОГО ОТРИМАЛИ І ПЕРЕВІРИЛИ!

БЕЗПРОЦЕНТНИЙ КРЕДИТ ДЛЯ ОПЛАТИ ПРЕДСТАВНИКОМ ЕЙВОН (НА ТЕРМІН ДО 7 ДНІВ)!

ДОСТАВКА ЗАМОВЛЕННЯ ВІДБУВАЄТЬСЯ НА ВІДДІЛЕННЯ Укрпошти, Нової Пошти (у тому числі АДРЕСНА ДОСТАВКА) та Justin ПО ВСІЙ ТЕРИТОРІЇ КРАЇНИ!

ВІДПОВІДАЛЬНА ЗБІРКА ЗАМОВЛЕНЬ!

100% ГАРАНТІЯ ЯКОСТІ НА ВЕСЬ АСОРТИМЕНТ КАТАЛОГА AVON З ГАРАНТІЄЮ ОБМІНУ АБО ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ ПРОТЯГОМ 3 ТИЖНІВ!

ОСОБИСТА СТОРІНКА ПРЕДСТАВНИКА AVON НА ОФІЦІЙНОМУ САЙТІ КОМПАНІЇ!

ОНЛАЙН НАВЧАННЯ БЕЗКОШТОВНО!

НАГОРОДА ЗАПРОШЕННЯМ НА ЩОРІЧНУ НАЦІОНАЛЬНУ КОНФЕРЕНЦІЮ, А ТАКОЖ МОЖЛИВІСТЬ ВИГРАТИ АВТОМОБІЛЬ ПРЕСТИЖНОЇ МАРКИ!

КАР’ЄРНІ ПЕРСПЕКТИВИ + ВИСОКИЙ І СТАБІЛЬНИЙ ДОХІД У ПАРТНЕРСТВІ З AVON!


Рахунок Avon присвоюється вам БЕЗКОШТОВНО. Для отримання рахунку необхідно заповнити просту форму реєстрації. Заповніть всі поля анкети, натисніть кнопку «Зареєструватися». Таким чином ви відправляєте заявку на відкриття рахунку представника Avon координатору компанії Avon.

Зверніть увагу! Ксерокопії ваших документів надавати не потрібно.

Після відправки анкети вам зателефонує представник компанії і протягом 30 хвилин ви отримаєте sms повідомлення від Ейвон. У тексті SMS буде вказано номер вашого представницького рахунку ( логін ) Avon та пароль для входу на персональну сторінку.

Вітаємо! Ви стали новим представником компанії Ейвон і з цієї хвилини отримуйте знижки і цінні подарунки в своїх замовленнях!

Реєстрація не передбачає розміщувати замовлення з кожного каталогу. Ви робите замовлення тільки тоді, коли у вас є в цьому необхідність.

Дія вашого рахунку представника Avon не обмежена. Дотримуйтеся лише одного правила: розмістити замовлення необхідно один раз на рік.

Якщо ви не замовляли більше року, ваша реєстрація анулюється, рахунок автоматично закривається. Але ви завжди можете заповнити анкету реєстрації в Ейвон знову. Повторна реєстрація дуже вигідна: ви знову зможете отримати всі подарунки для новачків на суму понад 3000 грн!

З’явилися питання? Зверніться по допомогу до вашого координатора, який зв’яжеться з вами відразу після реєстрації на сайті та буде вашим помічником в світі Avon протягом усього періоду співпраці з компанією. Координатор навчить розміщувати замовлення і відповість на всі питання. Розповість вам як отримати продукцію, оплатити, як отримати всю колекцію дорогих подарунків від Ейвон, як красиво і легко вести бізнес з компанією, як стати Лідером і фінансово незалежною!

Приймайте рішення сьогодні стати представником компанії Avon! Всього мить відділяє вас від красивого шляху до успіху і фінансового процвітання! Заповніть анкету, отримайте свій дисконтний рахунок представника і відчуйте себе впевненою і матеріально незалежною! Використовуйте неперевершені переваги продуктів Avon!


Офіційна реєстрація в Avon